Poniedziałek 20.05

Śniadanie: Chleb zwykły i razowy z masłem, pasztecikiem zwykłym i pomidorowym, kawa zbożowa z mlekiem, herbata. Sok, jabłko(1,2,3)

Obiad*: Makaron z sosem pomidorowym, mięsem mielonym i warzywami, woda mineralna(1,2,3)

Podwieczorek:  Jogurt owocowy

Wtorek 21.05

Śniadanie: Chleb zwykły i razowy z masłem, szyneczką, rzodkiewką i ogórkiem zielonym, kawa zbożowa z mlekiem, herbata. Sok, biszkopty 1, 2,3)

Obiad*: Kotlety drobiowe, ziemniaki gotowane, surówka z kapusty białej z koperkiem, woda mineralna (1,2,3)

Podwieczorek:  Galaretka z owocem

Środa 22.05

Śniadanie: Bułka zwykła i mleczna oraz chleb razowy z masłem i powidłami, kawa zbożowa z mlekiem, herbata. Sok, banan (1, 2,3)

Obiad*: Schab pieczony, pyzy, buraczki tarte, ziemniaki gotowane, woda mineralna (1,2,3)

Podwieczorek:  Wafelek, jabłko

Czwartek 23.05

Śniadanie: Parówki na ciepło, chleb zwykły i razowy z masłem, kawa zbożowa z mlekiem, herbata. Sok, jabłko (1, 2,3)

Obiad*: Udko pieczone, ziemniaki gotowane, surówka z kapusty białej ma marchewką i jabłkiem, woda mineralna(1,2,3)

Podwieczorek: Arbuz

Piątek 24.05

Śniadanie: Chleb zwykły i razowy z masłem, jajkiem gotowanym i pomidorkiem, kawa zbożowa z mlekiem,  herbata. Sok, jabłko(1, 2,3)

Obiad*: Rosołek z kluseczkami, racuszki z cukrem pudrem1,2,3)

Podwieczorek: Chrupki kukurydziane, kisiel

Intendent